درباره ما

شرکت ما

خدماتی که ما را از سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند:

پشتیبانی مناسب : برای اطمینان خاطر مشتریان و خریداران عزیز، بخش پشتیبانی فنی پاسخگوی سوالات فنی شما در رابطه با قطعات خریداری شده و همچنین پشتیبان شما در صورت بروز هرگونه مسئله ای در رابطه با محصولات خریداری شده است. مشاوره حرفه ای : مهمترین مسئله در هنگام خرید سیستم و یا قطعات، خرید هوشمندانه است. مشاوران فنی ما، با راهنمایی شما قبل از خرید، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند. امکان خرید حضوری : برای مشتریانی که دوست دارند کالا رو از نزدیک مشاهده کنند و بعد اقدام به خرید نمایند ، فروشگاه فیزیکی ونوس رایان واقع در میدان ولیعصر آماده خدمت رسانی می باشد.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • 30 روز ضمانت بازگشت وجه

تیم ما

cms-img

فروشگاه فیزیکی ما

در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیر منصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی اصلی و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

اطلاعات

این مجموعه که با فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را آغاز نموده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته، که در راستای همان سیاست گذاری، فروشگاه خود را نیز افتتاح کرده است.

درب جدید خدمات ما

این مجموعه که با فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را آغاز نموده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته، که در راستای همان سیاست گذاری، فروشگاه خود را نیز افتتاح کرده است

افتتاح رسمی سایت